Aktualności

Aktualności

Wynajem gabinetów lekarskich w Akademickim Centrum Medycznym 
Dodane: 1 lipca 2019
Akademickie Centrum Medyczne oferuje do wynajęcia gabinety lekarskie (konsultacyjne, diagnostyczne i zabiegowe) na stałe godziny przyjęć.
Powierzchnie biurowe do wynajęcia  
Dodane: 3 czerwca 2019
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Centrum Konferencyjno – Szkoleniowego Fundacji Nowe Horyzonty dotyczącą wynajmu powierzchni biurowych.
Informacja dla klientów CKS 
Dodane: 25 maja 2018
W związku z tym, że 25 maja 2018 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych; Rozporządzenie) chcielibyśmy Cię poinformować, że Twoje dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.
Zapraszamy do współpracy 
Dodane: 9 kwietnia 2015
Serdecznie zapraszamy do  zapoznania się z szerokim wyborem sal konferencyjnych i szkoleniowych. W naszym Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym  oferujemy zarówno niewielkie, kameralne sale odpowiednie do spotkań w wąskim gronie, od kilku do kilkunastu osób, jak i obszerne nawet do 1800 miejsc.
Pokoje gościnne 
Dodane: 8 kwietnia 2015
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pokoi gościnnych.
Oferta turystyczna 
Dodane: 31 lipca 2014
Kierownictwo Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Fundacji Nowe Horyzonty w Warszawie, w skład którego wchodzi Baza Noclegowa, proponuje  Państwu podjęcie współpracy polegającej na udostępnieniu pokoi noclegowych dla grup wycieczkowych.
Oferta Pakietowa w CKS 
Dodane: 8 kwietnia 2014
Zapraszamy do skorzystania z dogodnych ofert pakietowych w CKS.

 

Z naszych usług korzystali...

Rezerwacja

Godziny rezerwacji:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
Telefon:
+48 22 559 22 01
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe

Kontakt

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa

Telefon: +48 22 559 22 01
Email: recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
Zobacz Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty w serwisie mojekonferencje.pl Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty

Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tagi