Witamy na stronie!

Witamy na stronie!

Centrum Konferencyjno - Szkolniowe Fundacji Nowe Horyzonty to duży ośrodek położony na warszawskim dolnym Mokotowie. Panuje tutaj cicha i spokojna atmosfera sprzyjająca zarówno prowadzeniu szkoleń jak i odpoczynkowi. W pobliżu naszego Centrum znajdują się Park Łazienkowski, Pałac oraz Park Ujazdowski, Stare Miasto czy Pałac w Wilanowie.

Oferujemy wynajem sal kongresowych, konferencyjnych i szkoleniowych o zróżnicowanym wyglądzie i standardzie, w których możliwa jest organizacja imprez nawet do 1800 osób. Dzięki bogatej infrastrukturze umożliwiamy również organizację imprez masowych na wolnym powietrzu.

Klientom organizującym szkolenia z zakresu informatyki udostępniamy sale komputerowe, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy.

Zachęcamy także do skorzystania z naszej sali sportowej, znakomicie nadającej się do uprawiania takich dyscyplin jak: siatkówka, koszykówka, halowa piłka nożna czy tenis.

W ramach usług oferujemy również wygodne i komfortowe  pokoje gościnne w naszej bazie noclegowej oraz restaurację "Plikaro", zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę cateringową.

Zarówno nasi Klijenci, jak i osoby z zewnątrz mogą skorzystać z całodobowo strzeżonego parkingu z miejscem dla 150 samochodów osobowych oraz 4 autokarów.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszymi pracownikami.

Zapraszamy!

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 4 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Centrum Konferencyjne mieści się vis-à-vis nowoczesnego centrum biurowego na Bobrowieckej 8.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.