Witamy na stronie!

Witamy na stronie!

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe to wielofunkcyjna  przestrzeń konferencyjna z dogodną infrastrukturą i bardzo dobrą  lokalizacją – na dolnym Mokotowie. Proponujemy wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 9. Zapraszamy firmy i instytucje zainteresowane naszą ofertą, a my z  przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju kameralne szkolenia, warsztaty, konferencje, kongresy, sympozja, spotkania plenarne, egzaminy państwowe, spotkania biznesowe, eventy firmowe oraz imprezy integracyjne. Dysponujemy w pełni wyposażonym zapleczem technicznym, salami o zróżnicowanej powierzchni, co daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego wydarzenia.

 

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe na tle innych obiektów konferencyjnych wyróżnia:

 

  • 3 Sale Kongresowe w pełni wyposażone, przestronne i komfortowe, a największa na ponad 1000 osób ze sceną o powierzchni 100 m2,
  • 6 Sal Konferencyjnych, łącznie na ponad 1500 osób,
  • ponad20 Sal Szkoleniowych z wieloma opcjami ustawień,
  • w pełni wyposażone Pracownie Komputerowe,
  • profesjonalne zaplecze techniczne i multimedialne,
  • Sala Sportowa o powierzchni 475 m2,
  • Restauracja zapewniająca serwis cateringowy podczas szkoleń,
  • całodobowo strzeżony parking dla 120 samochodów,
  • bezpłatne Wi-Fi,
  • idealna lokalizacja - dogodny dojazd z Centrum Warszawy i z Dworca Centralnego

 

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty to jeden z największych w Warszawie obiektów konferencyjnych. Panuje tutaj cicha i spokojna atmosfera sprzyjająca prowadzeniu szkoleń oraz korzystania z noclegów. W pobliżu naszego Centrum znajdują się Park Łazienkowski i Pałac w Wilanowie.

 

Oferujemy wynajem sal kongresowychkonferencyjnych i szkoleniowych o zróżnicowanym wyglądzie i standardzie, w których możliwa jest organizacja imprez dla ponad 1000 osób.

 

Klientom organizującym szkolenia z zakresu informatyki udostępniamy sale komputerowe, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy.

 

Zachęcamy także do skorzystania z naszej sali sportowej, znakomicie nadającej się do uprawiania takich dyscyplin jak: siatkówkakoszykówkahalowa piłka nożna.

 

W ramach usług oferujemy również wygodne i komfortowe  pokoje gościnne w naszej bazie noclegowej oraz restaurację "Plikaro", zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę cateringową.

 

Zarówno nasi Klienci, jak i osoby z zewnątrz mogą skorzystać z całodobowo strzeżonego parkingu z miejscem dla 120 samochodów osobowych oraz 4 autokarów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do kontaktu.

 

Zapraszamy!

 

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Centrum Konferencyjne mieści się vis-à-vis nowoczesnego centrum biurowego na Bobrowieckej 8.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.