FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Aktualności

Aktualności

Centrum Konferencyjne modernizuje przestrzeń sal konferencyjnych
Dodane: 12 marca 2020

Do dyspozycji klientów oddajemy 4 nowe sale szkoleniowe, które znajdują się obok siebie i są w stanie pomieścić od 15 do 40 osób, w zależności od ustawienia i przeznaczenia konferencyjnego.

Przestrzeń nowych sal znajduje się na parterze w budynku A i zajmuje łącznie 220 m2 powierzchni, a każda z sal to 55 m2 powierzchni szkoleniowej.

Nowe sale to dobre rozwiązanie do pracy warsztatowej w grupach oraz w ustawieniu w podkowę ze stołami lub samymi  krzesłami oraz w ustawieniu klasowym. Jest doskonałym uzupełnieniem oferty zorganizowania konferencji dla 100-200 osób w sąsiedniej sali ABL-2 (Recepcyjna), a następnie prac warsztatowych z podziałem na grupy.

Zapraszamy do rezerwacji sal szkoleniowych!
 

Powrót do poprzedniej strony

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2024 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9