FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Aktualności

Aktualności

Sprawdź nasze nowe pokoje!
Dodane: 12 marca 2020

Centrum konferencyjne przedstawia pierwsze rezultaty prac modernizacyjnych w pokojach noclegowych.

Remont, którego pierwsze efekty zobaczyliśmy jesienią 2019, pokazał zupełnie nowe oblicze pokoi oraz łazienek w pokojach. Do dyspozycji gości oddajemy - łącznie 60 zmodernizowanych pokoi noclegowych dla 120 osób.

Nowa stylistyka pokoi podnosi standard, stonowanymi kolorami, nowym oświetleniem oraz nowymi elementami wyposażenia w postaci szaf, biurek, luster i krzeseł.

Dzięki takim rozwiązaniom nowe pokoje w bazie noclegowej zyskały nowy wygląd i stanowią doskonałą i integralną część oferty wynajmu sal  i organizacji szkoleń w Centrum Konferencyjnym.

Zapraszamy do rezerwacji pokoi noclegowych!
 

Powrót do poprzedniej strony

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2024 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9