FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Restauracja - Catering

Restauracja - Catering

Catering, gastronomia w CKS 1
Catering, gastronomia w CKS 2
Catering, gastronomia w CKS 3
Catering, gastronomia w CKS 4
Catering, gastronomia w CKS 5
Catering, gastronomia w CKS 6
Catering, gastronomia w CKS 7
Catering, gastronomia w CKS 8
Catering, gastronomia w CKS 9
Catering, gastronomia w CKS 10

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów oprócz wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych, oferuje także kompleksowe usługi cateringowe. Za ich przygotowanie odpowiada restauracja Plikaro działająca na terenie obiektu.

Plikaro to elegancka restauracja składająca się z sali jadalnej wraz z bufetem mogącej łącznie pomieścić około 70 osób. Specjalizuje się w daniach kuchni polskiej. Restauracja świadczy profesjonalne usługi cateringowe w wybranych salach Centrum Konferencyjno – Szkoleniowego, dla własnych gości, a także poza Centrum – na terenie całej Warszawy.

Plikaro zapewnia profesjonalną obsługę i stosowny do okoliczności wystrój oraz nakrycie stołów. Restauracja przygotowuje także dania na indywidualne życzenia klientów.

Wieloletnie doświadczenie, miła obsługa, doradztwo w zakresie doboru menu oraz elastyczność w podejściu do klientów są nieodzownymi atutami restauracji.

Plikaro zaprasza do współpracy klientów biznesowych i osoby prywatne.

Kontakt bezpośrednio do restauracji:

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Wyślij kopię wiadomości na podany adres e-mail

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Bobrowieckiej 9. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie oraz w celu archiwizacji formularza i zawartych w nim informacji i danych. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne w Polityce Prywatności.

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2023Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty