Restauracja - Catering

Restauracja - Catering

Catering, gastronomia w CKS 1
Catering, gastronomia w CKS 2
Catering, gastronomia w CKS 3
Catering, gastronomia w CKS 4
Catering, gastronomia w CKS 5
Catering, gastronomia w CKS 6
Catering, gastronomia w CKS 7
Catering, gastronomia w CKS 8
Catering, gastronomia w CKS 9
Catering, gastronomia w CKS 10

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów oprócz wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych, oferuje także kompleksowe usługi cateringowe. Za ich przygotowanie odpowiada restauracja "Plikaro" działająca na terenie obiektu.

 

"Plikaro" to elegancka restauracja składająca się z dwóch sal mogących łącznie pomieścić około 170 osób. Specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, bardzo cenionej przez naszych klientów. Restauracja świadczy profesjonalne usługi cateringowe w wybranych salach Centrum, a także poza obiektem - na terenie całej Warszawy. Zapewnia profesjonalną obsługę i stosowny do okoliczności wystrój wnętrz. Na życzenie Klientów może odpowiednio udekorować i przemeblować całą restaurację.

 

Wymienione usługi są realizowane na terenie Centrum, jak również w miejscu wskazanym przez klienta. Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie personel restauracji doradzi Państwu wybór menu oraz w sprawach dotyczących organizacji szkoleń i spotkań. Przerwa podczas długich i wyczerpujących zajęć jest niezwykle istotna. Sprawia, że możemy zregenerować siły i zmotywować się do dalszej pracy.

 

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów biznesowych jak i osoby prywatne.

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2021Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty