FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Amfiteatr

Amfiteatr

CKS AMFITEATR-1
CKS AMFITEATR-2
CKS AMFITEATR-3
Dopełnieniem oferty naszego Centrum jest amfiteatr, usytuowany pomiędzy budynkami Centrum a Bazą Noclegową, który umożliwia organizację imprez na wolnym powietrzu do 300 miejsc siedzących.

Dzięki odnowionej i zadaszonej scenie możliwe jest organizowanie różnego rodzaju występów artystycznych (koncertów, festynów, przedstawień i innych imprez plenerowych).

W zależności od formy i wielkości imprezy, naszym  klientom  pomagamy w zorganizowaniu profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego.

 

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Wyślij kopię wiadomości na podany adres e-mail

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Bobrowieckiej 9. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie oraz w celu archiwizacji formularza i zawartych w nim informacji i danych. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne w Polityce Prywatności.

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2023Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty