FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Amfiteatr

Amfiteatr

Dopełnieniem oferty naszego Centrum jest amfiteatr, usytuowany pomiędzy budynkami Centrum a Bazą Noclegową, który umożliwia organizację imprez na wolnym powietrzu do 300 miejsc siedzących.

Dzięki odnowionej i zadaszonej scenie możliwe jest organizowanie różnego rodzaju występów artystycznych (koncertów, festynów, przedstawień i innych imprez plenerowych).

W zależności od formy i wielkości imprezy, naszym  klientom  pomagamy w zorganizowaniu profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego.

Wkrótce amfiteatr będzie dostępny do zobaczenia na fotografiach.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2021Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty