FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Usługi cateringowe Warszawa

Usługi cateringowe Warszawa

Każdy wie jak ważna jest przerwa podczas długich i wyczerpujących szkoleń. Dzięki niej możemy zregenerować siły i nabrać chęci na dalszą pracę. Centrum Konferencyjne Warszawa Bobrowiecka oprócz bogatej oferty wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych, oferuje kompleksowe usługi cateringowe warszawa. Za ich przygotowanie odpowiada restauracja „Plikaro” działająca na terenie obiektu. Dostarczamy posiłki do każdej wynajmowanej sali o ustalonej wcześniej porze.

Restauracja Plikaro znajdująca się na terenie Centrum Konferencyjnego to wyjątkowo elegancka placówka, składająca się z dwóch sal, które łącznie oferują sto pięćdziesiąt miejsc siedzących. Specjalizacją zakładu jest tradycyjna kuchnia polska, uwielbiana przez każdego z naszych klientów.

Wszystkie sale konferencyjne warszawa w Centrum Konferencyjnym dostosowane są do kompleksowej obsługi cateringowej. Restauracja Plikaro organizuje również catering poza obiektem, zawsze gwarantując profesjonalną obsługę i stosowny do okoliczności wystrój. Wychodząc na przecie rosnącym oczekiwaniom Klientów oferujemy kompleksowe usługi wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych wzbogacone o usługi cateringowe. 

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2024 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9