Usługi cateringowe Warszawa

Usługi cateringowe Warszawa

Każdy wie jak ważna jest przerwa podczas długich i wyczerpujących szkoleń. Dzięki niej możemy zregenerować siły i nabrać chęci na dalszą pracę. Centrum Konferencyjne Warszawa Bobrowiecka oprócz bogatej oferty wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych, oferuje kompleksowe usługi cateringowe warszawa. Za ich przygotowanie odpowiada restauracja „Plikaro” działająca na terenie obiektu. Dostarczamy posiłki do każdej wynajmowanej sali o ustalonej wcześniej porze.

Restauracja Plikaro znajdująca się na terenie Centrum Konferencyjnego to wyjątkowo elegancka placówka, składająca się z dwóch sal, które łącznie oferują sto pięćdziesiąt miejsc siedzących. Specjalizacją zakładu jest tradycyjna kuchnia polska, uwielbiana przez każdego z naszych klientów.

Wszystkie sale konferencyjne warszawa w Centrum Konferencyjnym dostosowane są do kompleksowej obsługi cateringowej. Restauracja Plikaro organizuje również catering poza obiektem, zawsze gwarantując profesjonalną obsługę i stosowny do okoliczności wystrój. Wychodząc na przecie rosnącym oczekiwaniom Klientów oferujemy kompleksowe usługi wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych wzbogacone o usługi cateringowe. 

Z naszych usług korzystali...

Rezerwacja

CKS | GODZINY REZERWACJI
Godziny rezerwacji:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
Telefon:
+48 22 559 22 01
CKS | E-MAIL
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe

Kontakt

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa

Telefon: +48 22 559 22 01
Email: recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
Zobacz Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty w serwisie mojekonferencje.pl Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty

Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tagi