FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Tanie noclegi Warszawa

Tanie noclegi Warszawa

Podczas podróży na własną rękę lub konferencji i szkoleń organizowanych przez firmę, jedną z najważniejszych kwestii jest nocleg. Na miejscu ciężko jest znaleźć informacje o tanich hostelach, schroniskach, które oferują tanie noclegi warszawa.

W takim wypadkach bardzo dobrym rozwiązaniem są pokoje gościnne warszawa, które znajdują się blisko naszego docelowego miejsca podróży. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. 

Centrum Konferencyjne Warszawa Bobrowiecka oferuje tanie noclegi warszawa. Nieważne czy jesteś po udanej i męczącej konferencji lub szkoleniu organizowanym w kompleksie Bobrowiecka, czy zmęczonym podróżą turystą, który chce znaleźć tani nocleg blisko centrum U nas znajdziesz ponad 200 wygodnych miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwu osobowych. Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną łazienkę, lodówkę, telewizor oraz dostęp do internetu (WiFi). W cenie pokoju wliczone jest śniadanie przygotowane przez personel restauracji Plikaro działającej na terenie ośrodka.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2024 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9