Tanie noclegi Warszawa

Tanie noclegi Warszawa

Podczas podróży na własną rękę lub konferencji i szkoleń organizowanych przez firmę, jedną z najważniejszych kwestii jest nocleg. Na miejscu ciężko jest znaleźć informacje o tanich hostelach, schroniskach, które oferują tanie noclegi warszawa.

W takim wypadkach bardzo dobrym rozwiązaniem są pokoje gościnne warszawa, które znajdują się blisko naszego docelowego miejsca podróży. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. 

Centrum Konferencyjne Warszawa Bobrowiecka oferuje tanie noclegi warszawa. Nieważne czy jesteś po udanej i męczącej konferencji lub szkoleniu organizowanym w kompleksie Bobrowiecka, czy zmęczonym podróżą turystą, który chce znaleźć tani nocleg blisko centrum U nas znajdziesz ponad 200 wygodnych miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwu osobowych. Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną łazienkę, lodówkę, telewizor oraz dostęp do internetu (WiFi). W cenie pokoju wliczone jest śniadanie przygotowane przez personel restauracji Plikaro działającej na terenie ośrodka.

Z naszych usług korzystali...

Rezerwacja

CKS | GODZINY REZERWACJI
Godziny rezerwacji:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
Telefon:
+48 22 559 22 01
CKS | E-MAIL
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe

Kontakt

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa

Telefon: +48 22 559 22 01
Email: recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
Zobacz Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty w serwisie mojekonferencje.pl Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty

Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tagi