Sale komputerowe Warszawa

Sale komputerowe Warszawa

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe fundacji Nowe Horyzonty na ulicy Bobrowieckiej 9 w swojej ofercie posiada sale komputerowe warszawa o różnej powierzchni. W każdej sali, specjalnie dla Państwa potrzeb i wygody, istnieje możliwość zmiany ustawienia krzeseł i stołów. Nieustający postęp technologiczny powoduje, że nasze laboratoria komputerowe do wynajęcia warszawa, poddawane są ciągłej modernizacji co pozwala na prowadzenie szerokiego zakresu szkoleń począwszy od podstawowych zagadnień związanych z obsługą systemów operacyjnych i programów biurowych, poprzez szkolenia z zakresu multimediów, na skomplikowanych zagadnieniach programistycznych skończywszy.

Wszystkie sale wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy, zarówno same jednostki komputerowe i ich podzespoły jak i również akcesoria komputerowe takie jak klawiatury i myszki. Ważny jest też odpowiedni monitor, który nie niszczy wzroku i może zapewnić długą, bezbolesną pracę. Laboratoria mogą być wyposażone w sprzęt wspomagający prowadzenie zajęć np: projektor multimedialny, ekran projekcyjny, flipchart, whiteboard, etc.

Centrum Konferencyjne Warszawa Bobrowiecka w ramach kompleksowej oferty, oprócz wynajmu sal komputerowych do prezentacji, szkoleń czy wykładów, proponuje również wynajem sal konferencyjnych, które są w stanie pomieścić duże ilości uczestników zapewniając jednocześnie komfortowe warunki. Oprócz samych szkoleń, nasze Centrum oferuje obsługę cateringową i oddaje do dyspozycji sale wypoczynkowe i sportowe, a żeby całkowicie zregenerować siły – polecamy skorzystać z naszej oferty pokojów gościnnych.

 

Z naszych usług korzystali...

Rezerwacja

CKS | GODZINY REZERWACJI
Godziny rezerwacji:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
Telefon:
+48 22 559 22 01
CKS | E-MAIL
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe

Kontakt

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa

Telefon: +48 22 559 22 01
Email: recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
Zobacz Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty w serwisie mojekonferencje.pl Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty

Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tagi