FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Sale komputerowe Warszawa

Sale komputerowe Warszawa

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe fundacji Nowe Horyzonty na ulicy Bobrowieckiej 9 w swojej ofercie posiada sale komputerowe warszawa o różnej powierzchni. W każdej sali, specjalnie dla Państwa potrzeb i wygody, istnieje możliwość zmiany ustawienia krzeseł i stołów. Nieustający postęp technologiczny powoduje, że nasze laboratoria komputerowe do wynajęcia warszawa, poddawane są ciągłej modernizacji co pozwala na prowadzenie szerokiego zakresu szkoleń począwszy od podstawowych zagadnień związanych z obsługą systemów operacyjnych i programów biurowych, poprzez szkolenia z zakresu multimediów, na skomplikowanych zagadnieniach programistycznych skończywszy.

Wszystkie sale wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy, zarówno same jednostki komputerowe i ich podzespoły jak i również akcesoria komputerowe takie jak klawiatury i myszki. Ważny jest też odpowiedni monitor, który nie niszczy wzroku i może zapewnić długą, bezbolesną pracę. Laboratoria mogą być wyposażone w sprzęt wspomagający prowadzenie zajęć np: projektor multimedialny, ekran projekcyjny, flipchart, whiteboard, etc.

Centrum Konferencyjne Warszawa Bobrowiecka w ramach kompleksowej oferty, oprócz wynajmu sal komputerowych do prezentacji, szkoleń czy wykładów, proponuje również wynajem sal konferencyjnych, które są w stanie pomieścić duże ilości uczestników zapewniając jednocześnie komfortowe warunki. Oprócz samych szkoleń, nasze Centrum oferuje obsługę cateringową i oddaje do dyspozycji sale wypoczynkowe i sportowe, a żeby całkowicie zregenerować siły – polecamy skorzystać z naszej oferty pokojów gościnnych.

 

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2024 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9