FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Sala sportowa Warszawa

Sala sportowa Warszawa

Centrum Konferencyjne Warszawa Bobrowiecka 9, mając świadomość jak ważne w dzisiejszych czasach jest uprawianie sportu oferuje hale sportowe do wynajęcia warszawa. Do Państwa dyspozycji oddajemy pełnowymiarową salę sportową do gier zespołowych, takich jak koszykówka, siatkówka, tenis czy halowa piłka nożna, po to by spędzić czas wolny na uprawianiu sportu z grupką znajomych. Posiadamy także doskonale wyposażoną siłownię, do ćwiczeń indywidualnych.

Nasza sala sportowa warszawa jest najczęściej wykorzystywana przez szkoły, gdzie prowadzone są zajęcia wychowania fizycznego. Z naszej oferty korzystają również firmy po to by zapewnić swoim pracownikom aktywny wypoczynek w ramach integracji. Ceny naszych usług nie są wysokie. Wejście na salę sportową kosztuje100 zł brutto za godzinę. Wszystkie nasze obiekty są wyposażone we wszelkie niezbędne urządzenia techniczne zapewniające prawidłową i bezpieczną eksploatację. Rozmiar i konstrukcja naszej hali sportowej umożliwia wykorzystanie jej podczas dużych imprez sportowych. W naszym obiekcie można z powodzeniem organizować imprezy sportowe na dużą skalę.

 

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2024 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9