Sala sportowa Warszawa

Sala sportowa Warszawa

Centrum Konferencyjne Warszawa Bobrowiecka 9, mając świadomość jak ważne w dzisiejszych czasach jest uprawianie sportu oferuje hale sportowe do wynajęcia warszawa. Do Państwa dyspozycji oddajemy pełnowymiarową salę sportową do gier zespołowych, takich jak koszykówka, siatkówka, tenis czy halowa piłka nożna, po to by spędzić czas wolny na uprawianiu sportu z grupką znajomych. Posiadamy także doskonale wyposażoną siłownię, do ćwiczeń indywidualnych.

Nasza sala sportowa warszawa jest najczęściej wykorzystywana przez szkoły, gdzie prowadzone są zajęcia wychowania fizycznego. Z naszej oferty korzystają również firmy po to by zapewnić swoim pracownikom aktywny wypoczynek w ramach integracji. Ceny naszych usług nie są wysokie. Jednorazowe wejście na siłownię to koszt 10 zł, natomiast miesięczny karnet to wydatek rzędu 80 zł. Wejście na salę sportową kosztuje 80 zł za godzinę, natomiast wypożyczenie stołu do tenisa stołowego - 10 zł za godzinę. Wszystkie nasze obiekty są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia techniczne zapewniające prawidłową i bezpieczną eksploatację. Rozmiar i konstrukcja naszej hali sportowej umożliwia wykorzystanie jej podczas dużych imprez sportowych. W naszym obiekcie można z powodzeniem organizować imprezy sportowe na dużą skalę.

 

Z naszych usług korzystali...

Rezerwacja

CKS | GODZINY REZERWACJI
Godziny rezerwacji:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
Telefon:
+48 22 559 22 01
CKS | E-MAIL
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe

Kontakt

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa

Telefon: +48 22 559 22 01
Email: recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
Zobacz Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty w serwisie mojekonferencje.pl Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty

Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tagi