Centrum szkoleniowe Warszawa

Centrum szkoleniowe Warszawa

Zajmujemy się profesjonalną organizacją szkoleń, targów, konferencji. W ramach kompleksowych usług, nasze centrum szkoleniowe Warszawa oferuje wynajem sal i wyposażenia, pomoc techniczną oraz, w zależności od potrzeb, bazę noclegową, pełen catering oraz sale wypoczynkowe i sportowe. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy sale o rozmaitym charakterze, w zależności od indywidualnych potrzeb proponujemy różnorodny układ sal. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, oddajemy również do dyspozycji sale komputerowe Warszawa. W ramach usługi dajemy dostęp do: telewizorów, rzutników multimedialnych, sprzętu komputerowego, sprzętu oświetleniowego, nagłośnienia oraz podstawowy komplet, czyli dostęp do internetu, drukarki, skanera, ksero, fax.

 

W Warszawie mało jest miejsc, które są tak doskonale wyposażone jak ośrodek szkoleniowy Bobrowiecka 9. Jest to jedyna taka placówka w stolicy, a nawet w na całym terytorium Państwa Polskiego, która ma tak doskonale wyposażone sale szkoleniowe Warszawa oraz jednocześnie oferuje tak wiele możliwości, jest tak wszechstronna a przy tym tak bardzo łatwo dostępna.

 

Każdą naszą salę jaką mamy w ofercie, możemy dostosować indywidualnie do potrzeb Klienta. Nasi pracownicy przygotują salę do konferencji, egzaminu czy szkoleń, każdą z charakterystycznym układem krzesełek i stołów oraz wyposażą w niezbędny sprzęt do bezproblemowego przeprowadzenia spotkania.

Z naszych usług korzystali...

Rezerwacja

CKS | GODZINY REZERWACJI
Godziny rezerwacji:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
Telefon:
+48 22 559 22 01
CKS | E-MAIL
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe

Kontakt

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa

Telefon: +48 22 559 22 01
Email: recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
Zobacz Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty w serwisie mojekonferencje.pl Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty

Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tagi