FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Centrum szkoleniowe Warszawa

Centrum szkoleniowe Warszawa

Zajmujemy się profesjonalną organizacją szkoleń, targów, konferencji. W ramach kompleksowych usług, nasze centrum szkoleniowe Warszawa oferuje wynajem sal i wyposażenia, pomoc techniczną oraz, w zależności od potrzeb, bazę noclegową, pełen catering oraz sale wypoczynkowe i sportowe. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy sale o rozmaitym charakterze, w zależności od indywidualnych potrzeb proponujemy różnorodny układ sal. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, oddajemy również do dyspozycji sale komputerowe Warszawa. W ramach usługi dajemy dostęp do: telewizorów, rzutników multimedialnych, sprzętu komputerowego, sprzętu oświetleniowego, nagłośnienia oraz podstawowy komplet, czyli dostęp do internetu, drukarki, skanera, ksero, fax.

 

W Warszawie mało jest miejsc, które są tak doskonale wyposażone jak ośrodek szkoleniowy Bobrowiecka 9. Jest to jedyna taka placówka w stolicy, a nawet w na całym terytorium Państwa Polskiego, która ma tak doskonale wyposażone sale szkoleniowe Warszawa oraz jednocześnie oferuje tak wiele możliwości, jest tak wszechstronna a przy tym tak bardzo łatwo dostępna.

 

Każdą naszą salę jaką mamy w ofercie, możemy dostosować indywidualnie do potrzeb Klienta. Nasi pracownicy przygotują salę do konferencji, egzaminu czy szkoleń, każdą z charakterystycznym układem krzesełek i stołów oraz wyposażą w niezbędny sprzęt do bezproblemowego przeprowadzenia spotkania.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2024 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9