FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Sale w CKS

Sala komputerowa A-206

Wymiary (D x S x W):

Powierzchnia:

14,63 x 4,9 x 3,7 m

71,5 m2

Liczba stanowisk:

16

Opis / Standardowe wyposażenie:

Sala znajduje się w budynku A na II piętrze. Wyposażona jest w 16 komputery z czterordzeniowymi procesorami Ryzen 5 2400G, 16GB pamięci RAM oraz 250GB pamięci dyskowej. Do każdego komputera podłączony jest 22 calowy monitor LCD WIDE ponadto komputery posiadają zainstalowane oprogramowanie Windows 10 oraz Office 2019, Visual Studio 2017, Mozilla Firefox, Chrome, VLC, 7-zip.

Opcje dodatkowe:

nagłośnienie + mikrofon, wideoprojektor, laptop/komputer (PC), odtwarzacz CD/DVD, telewizor LCD, inne wg zapotrzebowania.

Zarezerwuj salę A-206


Akceptuję Politykę Prywatności. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Jestem poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem moich danych jest Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9 z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Bobrowieckiej 9. *
Wyślij kopię wiadomości na podany adres e-mail.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach oraz nowościach drogą mailową.
Akceptuję wszystkie powyższe.


Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
CKS | E-MAIL
© 2024 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Spółki Bobrowiecka 9